Hakkımızda

 

ASPAK SİSTEM END.TEM.MAD.LTD.ŞTİ.  

 

1988 yılında kurulan ASPAK kanadı ve 1991 yılında kurulan SİSTEM kanadının birleşimi ile, resmi olarak 2002 yılında faaliyete geçmiştir.

 

ASPAK SİSTEM , başta DIVERSEY A.Ş. bölge distribütörlüğü ile faaliyet alanlarını günden güne geliştirerek, temizlik malzemeleri sektörünün aranılan isimleri arasına girmiştir. Marmaris’te bulunan 2200 m2 lik depolama alanı ve mağazasında 20 çalışanı ile,   Fethiye’de ise  850  m2 lik depolama alanı ve 650 m2 lik mağazasında 8 çalışanı ile müşterilerine tam zamanında ve kusursuz olarak hizmet vermektedir.

 

Temel iş sahası endüstriyel temizlik ürünleri olan ASPAK SİSTEM ,  endüstriyel çamaşırhane ekipmanları ve profesyonel mutfak ürünleri sektörüne de giriş yaparak TOLKAR ve İNOKSAN bayiliği ile , mevcut müşterilerine proje bazında , mutfak ve çamaşırhane donanımları , servis ekipmanları satış ve imalatıyla , proje aşamasından başlayıp, montaja varan sürece kadar  hizmet sunmaya başlamıştır.

 

ASPAK SİSTEM son olarak VESTEL A.Ş. ile yapılan anlaşma doğrultusunda, bünyesine Vestel Concept Mağaza ekleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet sunmaya başlamıştır.

 

ASPAK SİSTEM, müşteri memnuniyetine önem veren , bilgi ve modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir şirkettir. Dinamik ve uzman kadrosuyla müşteriye özel, uzun vadeli çözümler üreten ASPAK SİSTEM, hızlı ve kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.